Ігор Мельник

Ігор Мельник

Керуючий партнер, адвокат
Київ, вул. Ігорівська 1/8
Тел.: +380 (44) 201-10-66
E-mail: melnyk@imgpartners.com.ua

Практики

Аграрне та земельне право, транспортне право, судова практика, міжнародна торгівля, державні закупівлі.

Освіта

Юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, 1999 рік.

Професійний стаж

16 років.

Характеристика основних справ

Ігор Мельник керує компанією з моменту її створення, водночас залишаючись практикуючим юристом. Супроводжує найбільші проекти IMG Partners в галузі аграрного та земельного права, транспортного права та міжнародної торгівлі.

Також Ігор Мельник відповідає за міжнародне співробітництво IMG Partners, налагодження ефективних ділових стосунків з державними органами та мережею дипломатичних представництв та торгових місій. Має тісні контакти з партнерами зі східних країн, зокрема, Ірану, Іраку, Азербайджану та Пакистану. Представляє інтереси декількох іранських компаній щодо укладання контрактів на поставки агропродукції з України.

Членство в професійних об’єднаннях

Член Асоціації адвокатів України, Асоціації правників України, член правління Асоціації податкових радників.  Другий рік поспіль є куратором Ліги студентів Асоціації правників України, бере активну участь у її заходах.

Нагороди та визнання

У 2014 році щорічне дослідження Ukrainian Law Firms 2014. A Handbook for Foreign Clients визначило Ігоря Мельника кращим практикуючим юристом у сфері агробізнесу. Асоціація Global Law Experts (GLE) рекомендує Ігоря Мельника в якості експерта в сфері податкового права в Україні. Входить до ТОП-100 найкращих юристів України за версією «Юридичної Газети».

Мови

Українська, російська, англійська.
  

НОВИНИ

1 2 3

ПУБЛІКАЦІЇ

  • 3 грудня 2015 Ігор Мельник, керуючий партнер АО IMG Partners відповів на запитання журналу "«50 ВЕДУЩИХ ЮРИДИЧЕСКИХ ФИРМ УКРАИНЫ»" щодо відміни спеціального пільгового режиму...
  • 26 листопада 2015 Ігор Мельник, керуючий партнер АО IMG Partners в інтерв’ю всеукраїнському діловому виданню Delo.ua розповів про можливості вітчизняних аграріїв на ринках країн Сходу.
  • 25 лютого 2015 "Гнучкість, економія та оптимізм!" Саме так керуючий партнер IMG Partners Ігор Мельник сформулював девіз юридичної галузі на 2015 рік.