Микола Струць

Микола Струць

Партнер, адвокат, арбітражний керуючий
Київ, вул. Ігорівська 1/8
Тел.: +380 (44) 201-10-66
E-mail: struts@imgpartners.com.ua

Практики

Корпоративна практика, реструктуризація та банкрутство, аграрне та земельне право, судова практика.

Освіта

Магістратура Національної академії внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство», 2007 рік.

Професійний стаж

10 років.

Характеристика основних справ

Микола Струць спеціалізується на аграрному та земельному праві, а також на супроводженні найскладніших проектів у сфері банкрутства.  Його досвід включає консультування клієнтів з усіх питань, які пов’язані з реструктуризацією заборгованості та ліквідацією підприємств.

Серед успішних проектів Миколи Струця – супроводження численних банкрутств з одночасним скасуванням рейдерських рішень конкурентів та погашенням кредиторських вимог банків, захист від рейдерських захоплень підприємств, чимала кількість складних майнових та боргових справ.

Також Микола Струць вів декілька справ по захисту в суді та в межах кримінального провадження учасників Євромайдану та Автомайдану в 2013-2014 рр.

Членство в професійних об’єднаннях

Член Асоціації правників України, Асоціації адвокатів України.

Мови

Українська, російська, англійська.
    

НОВИНИ

ПУБЛІКАЦІЇ

  • 4 грудня 2015 Партнер і адвокат АО IMG Partners Микола Струць розповів журналу «Транспорт», як рішення КМУ вплине на динаміку вантажоперевезень в Україні.
  • 13 листопада 2015 Як вдало придбати готовий агробізнес і при цьому не натрапити на підводні камені розповів в аналітичній статті Микола Струць.
  • 12 жовтня 2015 На початку своєї діяльності в кожного фермера виникає три головних питання: «де посіяти?», «що посіяти?» і «як зібрати?». Власне, відповіді та рішення завжди...
1 2