Олена Штогрин

Олена Штогрин

Асоційований партнер, адвокат
Київ, вул. Ігорівська 1/8
Тел.: +380 (44) 201-10-66
E-mail: shtogryn@imgpartners.com.ua

Практики

Нерухомість та будівництво, аграрне та земельне право, судова практика.

Освіта

Юридичний факультет Української академії банківської справи, 2007 рік.

Професійний стаж

8 років.

Характеристика основних справ

Серед справ Олени Штогрин – десятки успішно вирішених спорів в галузі нерухомості і будівництва, зокрема щодо стягнення коштів за договорами підряду, отримання у власність об’єктів нерухомості, скасування приписів, наказів та постанов про накладення штрафів Інспекції державного архітектурно-будівельного  контролю, вирішення майнових спорів.

Олена Штогрин консультувала Фонд гарантування експорту при Міністерстві комерції Ірану під час переговорів щодо реалізації проекту з будівництва житлового і торговельно-розважального комплексу у Харкові загальною вартістю $60 млн. дол.

Окрім того, Олена Штогрин консультує аграрні компанії з питань договірного права та антимонопольного законодавства, а також представляє інтереси клієнтів в судових спорах в галузі банківського права.

Окрім адвокатської діяльності досвід Олени Штогрин включає роботу на посаді юрисконсульту юридичного управління інвестиційно-будівельної компанії, а також роботу в юридичному департаменті Фонду державного майна України.

Членство в професійних об’єднаннях

Член Асоціації  правників України, член Національної асоціації адвокатів України.

Мови

Українська, російська, англійська.
  

НОВИНИ

ПУБЛІКАЦІЇ

  • 30 жовтня 2015 Якщо борги перевищують вартість спадщини і в майбутньому судові позови не принесуть бажаного результату, то потенційний спадкоємець завжди може відмовитися від...
  • 20 березня 2015 Які правові інструменти будуть найефективнішими при стягненні заборгованостей та як найдоцільніше їх застосовувати розповіла асоційований партнер IMG partners...