Ольга Осипчук

Ольга Осипчук

Юрист, керівник практики міжнародної торгівлі
Київ, вул. Ігорівська 1/8
Тел.: +380 (44) 201-10-66
E-mail: osypchuk@imgpartners.com.ua

Практики

Міжнародна торгівля, державні закупівлі.

Освіта

Факультет міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2012 рік.

Професійний стаж

4 роки.

Характеристика основних справ

Ольга Осипчук спеціалізується на справах в галузі міжнародної торгівлі. Серед її проектів – представництво інтересів найбільшого в Ірані автовиробника Iran Khodro в справах щодо стягнення заборгованостей за поставки продукції в Україну, Росію та Грузію, консультування іранської страхової компанії Bime Moallem з питань страхування фінансових ризиків іранських компаній по договорам поставок товарів в Україну та декілька інших.

Ольга Осипчук має досвід участі у законотворчій діяльності при Комітеті Верховної Ради з питань правосуддя та Комітеті Верховної ради у закордонних справах.

2014 року Ольга Осипчук взяла участь у канадсько-українській парламентській програмі (СUPP), в рамках якої працювала в парламенті Канади.

Членство в професійних об’єднаннях

Член Асоціації  правників  України.

Мови

Українська, російська, англійська, іспанська.
 

НОВИНИ

ПУБЛІКАЦІЇ

  • 22 лютого 2016 Яким чином нові правила отримання сертифікату податкової резидентності Кіпру змінили можливості управління компанією та ускладнили процедуру отримання...
  • 30 листопада 2015 Ольга Осипчук, юрист, керівник практики міжнародних відносин і торгівлі АО IMG Partners прокоментувала ситуацію, що склалася з польотами в Єгипет журналу «Транспорт».
  • 24 листопада 2015 Про досвід експансії до країн Близького та Середнього Сходу журналу «Український Юрист» розповіла керівник департаменту міжнародних відносин та торгівлі АО IMG...
1 2 3