Агропромисловий комплекс

Серед наших клієнтів – найбільші вітчизняні та міжнародні агрохолдинги, що володіють величезними земельними банками, а також відносно невеликі фермерські господарства. Ми співпрацюємо з компаніями, що займаються виробництвом, переробкою та реалізацією сільськогосподарської продукції, а також з виробниками та реалізаторами сільськогосподарської техніки.

Ми пишаємося нашою командою юристів з агарного права, адже впевнені, що вона є однією з найкращих на українському ринку юридичних послуг. Наші юристи мають досвід управління аграрним бізнесом, тому ми дійсно знаємося на його тонкощах та глибоко розуміємо потреби клієнтів. А ефективні ділові стосунки з мережею дипломатичних представництв та торгових місій за кордоном дозволяють нам плідно взаємодіяти при зацікавленості наших клієнтів у виході на закордонні ринки.

Транспорт та логістика

Вже понад 10 років ми надаємо юридичні послуги в галузі транспорту та логістики, співпрацюючи з відомими міжнародними логістичними операторами та місцевими транспортними компаніями. Більшість клієнтів залишаються нашими постійними партнерами протягом багатьох років, адже ми досконало розуміємося на нюансах їхнього бізнесу і надаємо комплекс юридичних послуг за всіма аспектами їхньої діяльності.

Юристи та адвокати IMG Partners консультують клієнтів щодо питань перевезень, митного регулювання, господарської діяльності, договірних стосунків, оподаткування, а також представляють їхні інтереси у судових спорах. Посилили свою команду юристами з суттєвим досвідом роботи з морськими портами та масштабними інфраструктурними проектами, що дозволило нам підвищити нашу експертність в цій галузі.