Нерухомість та будівництво

Протягом багатьох років Адвокатське об’єднання IMG Partners надає юридичні послуги в галузі нерухомості та будівництва. Наші юристи та адвокати, що спеціалізуються в цій практиці, мають досвід роботи в інвестиційно-будівельних компаніях та державних органах, а тому чудово розуміють специфіку бізнесу та потреби своїх клієнтів.

Наші юристи надають консультації забудовникам та інвесторам щодо всіх видів житлової та комерційної нерухомості на всіх етапах реалізації проекту. Окрім того, ми консультуємо власників, покупців та орендарів щодо всіх видів операцій з нерухомістю в Україні. А адвокати судового департаменту IMG Partners накопичили значний досвід вирішення спорів, пов’язаних з будівництвом.

Основні послуги

  • юридичний супровід угод, пов'язаних з нерухомим майном;
  • податкове структурування операцій з нерухомістю;
  • надання консультацій з питань приватизації нерухомого майна, юридичний супровід процесу приватизації;
  • здійснення захисту прав та інтересів власників нерухомості;
  • юридичний аудит об'єктів нерухомості;
  • створення і супроводження фінансових механізмів у будівництві житла і нежитлового фонду.

ПОКАЗОВІ СПРАВИ

Представництво інтересів клієнта у справі проти відомої інвестиційно-будівельної компанії щодо стягнення заборгованості за проведені підрядні роботи на загальну суму понад 2,5 млн. грн.
Представництво інтересів клієнта у справі про визнання протиправними дій Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, скасування приписів про зупинення будівельних робіт та постанови про накладення штрафу.
Консультування Фонду гарантування експорту при Міністерстві комерції Ірану під час переговорів щодо реалізації великого проекту житлового та торговельно-розважального комплексу у м. Харків загальною вартістю понад $60 млн.