Реструктуризація та банкрутство

Команда IMG Partners має унікальний досвід супроводження процедур реструктуризацій та банкрутств підприємств, що ускладнені великими борговими зобов’язаннями та рейдерськими діями з боку конкурентів. Ми надаємо повний комплекс послуг з усіх аспектів процедур реструктуризації та банкрутства, представляючи інтереси як боржників, так і кредиторів, а також виступаючи в ролі арбітражних керуючих.

Досвід та компетенції нашої команди дозволяють розробляти найоптимальніші схеми реструктуризації проблемної заборгованості відповідно до специфіки бізнесу та цілей клієнта, а також представляти інтереси клієнта на всіх етапах процедури банкрутства, починаючи від ініціювання процедури та заявлення вимог та закінчуючи відчуженням активів, санацією чи ліквідацією підприємства.

Основні послуги

  • ведення справ про банкрутство;
  • надання послуг арбітражних керуючих;
  • аналіз і оцінка фінансового стану бізнесу, активів підприємств;
  • допомога в реструктуризації активів, що належать боржникам;
  • супровід правового та організаційного характеру відчужень активів підприємств-боржників під час конкурсів, аукціонів, прямого продажу, торгів, списань.

ПОКАЗОВІ СПРАВИ

Банкрутство одного з лідерів ігорного бізнесу України з одночасним скасуванням рейдерських рішень конкурентів та погашенням кредиторських вимог банків на загальну суму понад 270 млн. грн.
Супроводження реструктуризації великого рітейлера на суму $15 млн.
Банкрутство великого заводу із переробки сої з реструктуризацією заборгованості на суму понад $50 млн.