Оподаткування

Консультації з оподаткування – одна з найзатребуваніших послуг серед наших клієнтів. За 15 років роботи ми напрацювали значний досвід консультування українських та іноземних компаній з усіх галузей економіки щодо вирішення найскладніших податкових питань. Наші юристи завжди тримають руку на пульсі змін у податковому законодавстві та актуальних практик тлумачення і застосування податкових норм, а тому завжди можуть запропонувати клієнту найкращу податкову стратегію у найкоротші терміни.

Податковий департамент IMG Partners надає повний перелік послуг у сфері оподаткування, включаючи ефективне податкове планування та вирішення податкових спорів. Окрім того, адвокати IMG Partners одночасно здійснюють захист клієнтів від кримінального переслідування за вчинення податкових злочинів.

Основні послуги

  • інтегрування ефективного податкового планування з урахуванням індивідуальної стратегії ведення бізнесу;
  • максимальне скорочення податкових зобов'язань при неухильному дотриманні законодавства;
  • оподаткування різних видів угод (в т.ч. зовнішньоекономічних), виявлення податкових ризиків, податкове структурування угод;
  • розробка способів мінімізації ризиків, пов'язаних із змінами у податковому законодавстві та застосуванням суперечливих норм;
  • консультування з питань міжнародного податкового структурування холдингових компаній;
  • консультування та представництво інтересів клієнтів у спорах з податковими органами.

ПОКАЗОВІ СПРАВИ

Успішне ведення судової справи в інтересах одного з найбільших агрохолдингів проти податкових органів щодо оскарження мнимих податкових зобов'язань клієнта на суму більше $17 млн.
Успішне ведення судової справи в інтересах української будівельної компанії щодо оскарження донарахованих податкових зобов’язань та штрафних санкцій на суму понад $90 млн.
Успішне ведення судової справи в інтересах сільськогосподарського підприємства з іноземними інвестиціями щодо оскарження донарахованих податкових зобов’язань та штрафних санкцій на суму понад 22 млн. грн.