Судова практика

Судовий департамент IMG Partners – це потужна команда адвокатів та помічників адвокатів, що мають великий досвід у супроводженні найскладніших судових справ за участі українських та міжнародних компаній, а також державних органів. Ми представляємо інтереси наших клієнтів у судах всіх рівнів на будь-якому етапі судової справи, включаючи досудове та позасудове врегулювання спорів.

Адвокати судового департаменту керується головним принципом компанії – надання комплексних юридичних послуг, що якнайкраще сприяють розвиткові бізнесу наших клієнтів. Тому ми прагнемо не просто виграти справу у суді, а й забезпечити подальше виконання рішення суду. Наші адвокати завжди уважно вивчають перспективи одержання грошей або майна, а також супроводжують виконання судових рішень.

Основні послуги

  • досудове врегулювання спорів;
  • консультування клієнтів з питань мінімізації судових ризиків;
  • повний спектр послуг у сфері судового представництва;
  • визнання судових рішень, в тому числі рішень МКАС, міжнародних судів;
  • представництво інтересів під час процедури виконання судових і арбітражних рішень.

ПОКАЗОВІ СПРАВИ

Представництво інтересів міжнародної аграрної компанії у спорі з комерційним банком про звільнення з-під застави майна загальною вартістю понад 50 млн. грн.
Захист інтересів клієнта у справі проти великої будівельної компанії про стягнення збитків за договором підряду загальною вартістю понад 1 млн. грн.
Захист інтересів одного з найбільших українських банків від шахрайських дій при отриманні кредиту мережею ресторанів. Сума операції – $70 млн.